Webstránky

Tvorba webových stránok

Vaša webová stránka je vizitkou vášho podnikania. Pomôžem vám vytvoriť štýlovú, funkčnú a ľahko navigovateľnú webovú stránku, ktorá efektívne komunikuje vašu ponuku, hodnoty a brand s vašimi návštevníkmi.

Tvorba eshopov

Chcete preniesť svoje podnikanie online? Navrhnem a vytvorím pre vás prehľadný a užívateľsky prívetivý internetový obchod, ktorý vám pomôže dosiahnuť nových zákazníkov a zvýšiť vašu predajnosť.

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

Nejde len o to, mať web. Ide o to, aby ste boli nájdení. Pomôžem vám optimalizovať vašu stránku pre vyhľadávače, aby ste sa dostali na vyššie pozície vo výsledkoch vyhľadávania a zvýšili tak svoju online viditeľnosť a dosah.

Aktualizácie a údržba

Aj po dokončení projektu som tu pre vás. Poskytnem vám pravidelnú údržbu a aktualizácie vašej webovej stránky alebo eshopu, aby ste mohli s dôverou fungovať a udržiavať aktuálnosť vášho online obsahu.

Servis počítačov, notebookov

Diagnostika a opravy

Ak sa váš počítač alebo notebook správa nezvyčajne alebo máte technické problémy, ponúkam komplexnú diagnostiku a rýchle opravy, ktoré vrátia vaše zariadenie späť do plnej funkčnosti.

Optimalizácia a údržba

Pravidelná a preventívna údržba je kľúčom k dlhšej životnosti vášho zariadenia. Ponúkam optimalizačné služby a pravidelnú údržbu (čistenie od prachu, prepastovanie CPU/GPU) výpočtovej techniky, aby som zabezpečil optimálny výkon a odstránil potenciálne problémy skôr, ako sa stanú vážnymi.

Oprava hardvéru a softvéru

Mám dlhoročné skúsenosti s opravou hardvérových a softvérových problémov. Od výmeny poškodených komponento (klávesnice, displeje, plastové saši, výmena batérií) po odstránenie vírusov a iných softvérových chýb, som tu, aby som vám pomohol s každým aspektom servisu vašich zariadení.

Upgrade počítačov a notebookov

Svet výpočtovej techniky a jeho vývoj ide extrémnymi rýchlosťami. Ponúkam služby zlepšenia výkonu výmenou starých HDD diskov za rýchle SSD disky. Nemusíte riešiť prenos dát a ich zálohu, všetko vybavím za vás.

Počítačové siete

Návrh a realizácia počítačových sietí

Od malých domácich a kancelárskych sietí až po rozsiahle firemné infraštruktúry, navrhnem a realizujem počítačové siete, ktoré sú škálovateľné, spoľahlivé a bezpečné. Moje riešenia sú prispôsobené vašim potrebám a budú schopné sa ďalej rozvíjať.

Správa siete a zabezpečenie

Zabezpečenie spoľahlivého chodu a bezpečného prevádzkovania vašej počítačovej siete je kľúčom k úspechu. Ponúkam služby správy siete, monitorovania, zálohovania a ochrany pred hrozbami, aby ste mali pokoj s vedomím, že vaše dáta sú v bezpečí.

Riešenie problémov, modernizácia siete

Pomôžem vám zistiť prečo má vaša sieť problémy, výpadk,y či nie je dostatočne rýchla. Diagnostikujem závadu a navrhnem riešenie, aby sa problém odstránil a neopakoval.

Vlastné cloudové riešenia

Potrebujete vo firme alebo v domácnosti bezpečne uchovať dáta, fotky, či projektovú dokumentáciu? Mám skúsenosti a používam najmodernejšie technológie pre cloudové služby, lokálne úložiská, správu vašich dát.

Ostatné služby
a spolupráce s profesionálmi

Kamerové systémy a alarmy

Ponúkam kompletné služby od návrhu po inštaláciu kamerových systémov a alarmov. Ponúkané riešenia sú prispôsobené vašim jedinečným potrebám a požiadavkám. Bez ohľadu na veľkosť vašej inštalácie, som tu, aby som vám pomohol získať prehľad a kontrolu nad vaším prostredím.
Používam moderné a overené riešenia kamerových systémov a alarmov. Už teraz môžete monitorovať svoj domov, firmu alebo chatu, z akéhokoľvek miesta na svete pomocou smartfónu, tabletu alebo počítača. Bezpečnosť a kontrola je teraz na dosah ruky.

Grafické služby, logá a identity, tlačoviny

www.zuzmichalinova.sk

Pozvánky na udalosti, svadobné oznámenia

www.atelierzuz.sk

Odznaky, magnetky, zrkadielka

www.veseleodznaky.sk