Servis počítačov

Venujem sa pozáručnej oprave a servisu počítačov a notebookov. Realizujem hardvérové opravy ako sú napríklad výmena displejov, batérií či klávesníc. Reinštálacie systémov Windows a MacOS, zálohu a obnovu dát, upgrade hardvéru, zrýchlenie počítačov a notebookov výmenou HDD diskov za rýchle SSD disky a iné.

Weby a e-shopy

Tvorím prezentačné webové stránky a e-shopy podľa želaní klientov. Stránky sú moderného vzhľadu, plne responzibilné a optimalizované pre zobrazenie na mobilných zariadeniach. Obsahujú jednoduchú administráciu, či zložitejšie funkcie podľa požiadavky klienta. Ponukám taktiež správu existujúcej webstránky a jej aktualizácie.

Počítačové siete

Navrhnem a zrealizujem firemnú či domácu počítačovú sieť. Používam najmodernejšie káblové a bezdrôtové technológie od overených výrobcov. Ponúkam správu existujúcej počítačovej siete vo firme, škole a domácnosti. Rovnako navhnem cloudové riešenie pre uchovávanie dôležitých dát. Mám dlhoročné skúsenosti v správe IT zariadení a sietí v ambulanciách a školstve.

Pokazený počítač? Mrzne a seká?

Chcete sa hrať, pozerať film či pracovať a váš počítač sa rozhodol že dnes nepracuje?
Bez ohľadu na to, či ide o opravu hardvéru ako rozbitý displej, nefunkčnú klávesnicu,
odstránenie vírusov alebo softvérový problém, zvýšenie výkonu výmenou HDD disku za SSD,
či reinštalácia systému - žiadny problém!
Napíšte mi alebo zavolajte.

Služby

Potrebujete nový web alebo e-shop?

Chcete web či e-shop a hľadáte niekoho, kto by vám ho vyrobil?
Alebo máte web a potrebujete niekoho, kto ho bude spravovať? Tak to ste správne, pozrite si sekciu portfólio a uvidíte pár mojich projektov, ak sa vám zapáčia, napíšte a spoločne vytvoríme super web za rozumné peniaze! Webové stránky a e-shopy sú plne responzívne - prispôsobené pre mobily a tablety, majú moderný vzhľad a grafiku od profesionálky!.

Portfólio

Máte záujem o moje služby?